Монтана подгони лидерите във Втора лига след 5:0 в Созопол

Публикувана 20.10.2017
ВТОРА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА
12-и кръг - резултати, голмайстори, класиране, програма:
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив 1929 (София)      1:0 (1:0) 
1:0 Ивайло Тодоров 17'
Струмска слава 1927 (Радомир) - Несебър                   0:1 (0:0) 
0:1 Николай Костов 65'
Литекс (Ловеч) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                 2:0 (0:0)  
1:0 Христо Кирев 59', 2:0 Иван Анг.Иванов 83'
Царско село 2015 (София) - Марица 1921 (Пловдив)          2:0 (2:0)  
1:0 Светослав Диков 4', 2:0 Мартин Димов 44'
Созопол  - Монтана 1921                                   0:5 (0:1) 
0:2 Борислав Балджийски 27',47'; 0:4 Мирослав Антонов 56',62'; 0:5 Петър Атанасов 86'
21 октомври 2017, събота, 16:00 часа:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Враца)                - 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 часа:
в Бургас, ст."Лазур": *
Поморие  - Черноморец (Балчик)                    - 
* - в Бургас заради подмяна на тревното покритие на Градски стадион в
    Поморие.
Ботев (Гълъбово) - Оборище (Панагюрище)                    - 

                           Класиране:
                                        М    П   Р   З    ГР      Т
 1. Локомотив 1929 (София)             12    8   1   3   24:12   25       
------------------------------------------------------------------------------------------------
 2. Ботев (Враца)                      11    7   3   1   16:6    24        [1 0 0  1:0  3]
 3. Царско село 2015 (София)           12    7   3   2   22:12   24        [0 0 1  0:1  0]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
 4. Несебър                            12    6   2   4   22:17   20        [1 0 0  3:1  3]
 5. Монтана 1921                       12    6   2   4   18:9    20        [0 0 1  1:3  0]
 6. Черноморец (Балчик)                11    5   3   3   16:12   18    
 7. Литекс (Ловеч)                     12    5   3   4   14:14   18    
 8. Оборище (Панагюрище)               11    5   2   4   12:8    17       
 9. Ботев (Гълъбово)                   11    4   5   2   12:11   17       
10. Локомотив (Горна Оряховица)        12    4   4   4   20:21   16    
11. Марица 1921 (Пловдив)              12    4   1   7   16:22   13 
12. Струмска слава 1927 (Радомир)      12    4   0   8   15:23   12        [1 0 0  2:1  3]
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. Лудогорец 1945 II (Разград)        11    3   3   5   15:20   12        [0 0 1  1:2  0]
14. Поморие                            11    2   5   4   12:14   11       
15. Созопол                            12    2   2   8   10:23    8       
16. Нефтохимик 1962 (Бургас)           12    1   1  10    6:26    4    
XIII кръг

28 октомври 2017, събота, 14:45 ч:
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)          -  /пряко по Диема спорт/ 
28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Струмска слава 1927 (Радомир)              - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Гълъбово)                  - 
Марица 1921 (Пловдив) - Созопол (Созопол)                  - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив (Горна Оряховица)     - 
Черноморец (Балчик) - Литекс (Ловеч)                       - 
29 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                      - 
30 октомври 2017, понеделник, 15:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Лудогорец 1945 II (Разград)         - 

                           XIV кръг

3 ноември 2017, петък, 14:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)       - 
4 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Поморие (Поморие)          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Черноморец (Балчик)          - 
Царско село 2015 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)        - 
Ботев (Гълъбово) - Марица 1921 (Пловдив)                   - 
Ботев (Враца) - Оборище (Панагюрище)                       - 
4 ноември 2017, събота, 15:30 ч:
Созопол (Созопол) - Локомотив 1929 (София)                 - 
5 ноември 2017, неделя, 13:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Несебър (Несебър)                         -  /пряко по Диема спорт/ 

                           XV кръг

18 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Струмска слава 1927 (Радомир)       - 
Локомотив 1929 (София) - Ботев (Гълъбово)                  - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)               - 
Черноморец (Балчик) - Царско село 2015 (София)             - 
Несебър (Несебър) - Локомотив (Горна Оряховица)            - 
19 ноември 2017, неделя, 12:30 ч:
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                     -  /пряко по Диема спорт/ 
19 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Лудогорец 1945 II (Разград)        - 
в Бургас, ст."Лазур": *
Поморие (Поморие) - Литекс (Ловеч)                         - 
* - в Бургас заради подмяна на тревното покритие на Градски стадион в
    Поморие.

                           XVI кръг

25 ноември 2017, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч)             - 
в Бургас, ст."Лазур": *
Поморие (Поморие) - Локомотив (Горна Оряховица)            - 
* - в Бургас заради подмяна на тревното покритие на Градски стадион в
    Поморие.
Несебър (Несебър) - Царско село 2015 (София)               - 
Черноморец (Балчик) - Созопол (Созопол)                    - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Гълъбово)                - 
Локомотив 1929 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)       - 
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Враца)                      - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Оборище (Панагюрище)              - 

                           XVII кръг

2 декември 2017, събота:
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
Оборище (Панагюрище) - Марица 1921 (Пловдив)               - 
Ботев (Враца) - Локомотив 1929 (София)                     - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - 
Ботев (Гълъбово) - Черноморец (Балчик)                     - 
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                      - 
Царско село 2015 (София) - Поморие (Поморие)               - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)               - 

                           XVIII кръг

24 февруари 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Локомотив (Горна Оряховица)    - 
Литекс (Ловеч) - Царско село 2015 (София)                  - 
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                      - 
Несебър (Несебър) - Ботев (Гълъбово)                       - 
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1945 II (Разград)          - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Враца)                   - 
Локомотив 1929 (София) - Оборище (Панагюрище)              - 
Марица 1921 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)             - 

                           XIX кръг

3 март 2018, събота:
Марица 1921 (Пловдив) - Струмска слава 1927 (Радомир)      - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1929 (София)            - 
Оборище (Панагюрище) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Ботев (Враца) - Черноморец (Балчик)                        - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Несебър (Несебър)            - 
Ботев (Гълъбово) - Поморие (Поморие)                       - 
Созопол (Созопол) - Литекс (Ловеч)                         - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)     - 

                           XX кръг

10 март 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Царско село 2015 (София)       - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Созопол (Созопол)            - 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Гълъбово)                          - 
Поморие (Поморие) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Несебър (Несебър) - Ботев (Враца)                          - 
Черноморец (Балчик) - Оборище (Панагюрище)                 - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Локомотив 1929 (София) - Марица 1921 (Пловдив)             - 

                           XXI кръг

17 март 2018, събота:
Локомотив 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
Марица 1921 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец (Балчик)               - 
Оборище (Панагюрище) - Несебър (Несебър)                   - 
Ботев (Враца) - Поморие (Поморие)                          - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Литекс (Ловеч)               - 
Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Горна Оряховица)             - 
Созопол (Созопол) - Царско село 2015 (София)               - 

                           XXII кръг

31 март 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Созопол (Созопол)          - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Гълъбово)                - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 II (Разград)  - 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                             - 
Поморие (Поморие) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Несебър (Несебър) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Черноморец (Балчик) - Марица 1921 (Пловдив)                - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1929 (София)          - 

                           XXIII кръг

7 април 2018, събота:
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Струмска слава 1927 (Рад)       - 
Локомотив 1929 (София) - Черноморец (Балчик)               - 
Марица 1921 (Пловдив) - Несебър (Несебър)                  - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Поморие (Поморие)                 - 
Оборище (Панагюрище) - Литекс (Ловеч)                      - 
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)                - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Царско село 2015 (София)     - 
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол)                       - 

                           XXIV кръг

14 април 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев (Гълъбово)           - 
Созопол (Созопол) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца)                   - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Оборище (Панагюрище)         - 
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                    - 
Поморие (Поморие) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 
Несебър (Несебър) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Черноморец (Балчик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             - 

                           XXV кръг

18 април 2018, сряда:
Черноморец (Балчик) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)               - 
Локомотив 1929 (София) - Поморие (Поморие)                 - 
Марица 1921 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                     - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)       - 
Оборище (Панагюрище) - Царско село 2015 (София)            - 
Ботев (Враца) - Созопол (Созопол)                          - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Гълъбово)             - 

                           XXVI кръг

21 април 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Лудогорец 1945 II (Разград)    - 
Ботев (Гълъбово) - Ботев (Враца)                           - 
Созопол (Созопол) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Царско село 2015 (София) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Марица 1921 (Пловдив)        - 
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1929 (София)                    - 
Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Несебър (Несебър) - Черноморец (Балчик)                    - 

                           XXVII кръг

28 април 2018, събота:
Несебър (Несебър) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Черноморец (Балчик) - Поморие (Поморие)                    - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Литекс (Ловеч)                  - 
Локомотив 1929 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)       - 
Марица 1921 (Пловдив) - Царско село 2015 (София)           - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Созопол (Созопол)                 - 
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Гълъбово)                    - 
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 II (Разград)                - 

                           XXVIII кръг

5 май 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев (Враца)              - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Оборище (Панагюрище)         - 
Ботев (Гълъбово) - Монтана 1921 (Монтана)                  - 
Созопол (Созопол) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - 
Литекс (Ловеч) - Черноморец (Балчик)                       - 
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                      - 

                           XXIX кръг

12 май 2018, събота:
Поморие (Поморие) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Несебър (Несебър) - Литекс (Ловеч)                         - 
Черноморец (Балчик) - Локомотив (Горна Оряховица)          - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Царско село 2015 (София)        - 
Локомотив 1929 (София) - Созопол (Созопол)                 - 
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)                   - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 II (Разград)       - 
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Враца)                       - 

                           XXX кръг

19 май 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Оборище (Панагюрище)       - 
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                     - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Марица 1921 (Пловдив)        - 
Ботев (Гълъбово) - Локомотив 1929 (София)                  - 
Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Царско село 2015 (София) - Черноморец (Балчик)             - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Несебър (Несебър)            - 
Литекс (Ловеч) - Поморие (Поморие)                         - 
Източник: Gustosport