Арда прегази дубъла на Веерея с 11:0 насред Стара Загора

Публикувана 21.10.2017
ТРЕТА ЛИГА - ЮГОИЗТОЧНА ЗОНА
12-и кръг - резултати, класиране, програма:
Ямбол 1915 - Гигант (Съединение)                          4:1 
Карнобат  - Евроколеж (Пловдив)                           3:2 (1:0) 
Верея II (Стара Загора) - Арда (Кърджали)                 0:11 
Раковски 2011 - Димитровград 1947                         3:1 
Борислав 2009 (Първомай) - Розова долина (Казанлък)       3:1 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Атлетик (Куклен)             3:0 
Свиленград 1921 - Сокол (Марково)                         0:3 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 часа:
Тунджа 2006 (Ягода) - Загорец (Нова Загора)                - 
Левски (Карлово) - Миньор (Раднево)                        - 

                           Класиране:
                                        М    П   Р   З    ГР      Т
 1. Арда (Кърджали)                    12   10   2   0   44:3    32       
----------------------------------------------------------------------------------------------------
 2. Загорец (Нова Загора)              11    9   1   1   22:8    28       
 3. Карнобат (Карнобат)                12    8   0   4   27:15   24       
 4. Борислав 2009 (Първомай)           12    8   0   4   25:17   24       
 5. Миньор (Раднево)                   11    7   1   3   28:15   22        [1 0 0  1:0  3]
 6. Сокол (Марково)                    12    7   1   4   29:16   22        [0 1 0  3:3  1]
 7. Ямбол 1915 (Ямбол)                 12    7   1   4   41:22   22        [0 1 1  3:4  1]
 8. Левски (Карлово)                   11    7   0   4   25:16   21    
 9. Атлетик (Куклен)                   12    6   1   5   19:22   19       
10. Асеновец 2005 (Асеновград)         12    6   0   6   20:25   18       
11. Димитровград 1947 (Димитровград)   12    4   1   7   11:26   13        [2 0 0  3:1  6]
12. Розова долина (Казанлък)           12    4   1   7   18:20   13        [1 0 1  7:2  3]
13. Евроколеж (Пловдив)                12    4   1   7   28:34   13        [0 0 2  2:9  0]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
14. Раковски 2011 (Раковски)           12    4   0   8   12:16   12       
15. Свиленград 1921 (Свиленград)       12    3   1   8   14:38   10       
16. Гигант (Съединение)                12    2   2   8    9:22    8        [1 0 0  3:2  3]
-------------------------------------------------------------------------------------------
17. Верея II (Стара Загора)            12    2   2   8   13:39    8        [0 0 1  2:3  0]
18. Тунджа 2006 (Ягода)                11    0   1  10   10:41    1    
XIII кръг

28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Миньор (Раднево) - Верея II (Стара Загора)                 - 
Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово)                   - 
Сокол (Марково) - Тунджа 2006 (Ягода)                      - 
Атлетик (Куклен) - Свиленград 1921 (Свиленград)            - 
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)             - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Ямбол 1915 (Ямбол)      - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)             - 
Арда (Кърджали) - Карнобат (Карнобат)                      - 

                           XIV кръг

4 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Верея II (Стара Загора) - Карнобат (Карнобат)              - 
Раковски 2011 (Раковски) - Арда (Кърджали)                 - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Евроколеж (Пловдив)                   - 
Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Дмгр)        - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)           - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)    - 
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                   - 
5 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Атлетик (Куклен)                     - 
Левски (Карлово) - Сокол (Марково)                         - 

                           XV кръг

11 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Загорец (Нова Загора) - Верея II (Стара Загора)            - 
Сокол (Марково) - Миньор (Раднево)                         - 
Атлетик (Куклен) - Левски (Карлово)                        - 
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 2006 (Ягода)             - 
Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград)         - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)             - 
Арда (Кърджали) - Ямбол 1915 (Ямбол)                       - 
Карнобат (Карнобат) - Раковски 2011 (Раковски)             - 

                           XVI кръг

18 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Верея II (Стара Загора) - Раковски 2011 (Раковски)         - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат)                   - 
Борислав 2009 (Първомай) - Арда (Кърджали)                 - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)           - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)    - 
Миньор (Раднево) - Атлетик (Куклен)                        - 
Загорец (Нова Загора) - Сокол (Марково)                    - 
19 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Гигант (Съединение)                  - 
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък)                - 

                           XVII кръг

25 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Сокол (Марково) - Верея II (Стара Загора)                  - 
Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора)                   - 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)                - 
Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)                     - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Тунджа 2006 (Ягода)     - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)         - 
Арда (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)               - 
Карнобат (Карнобат) - Борислав 2009 (Първомай)             - 
Раковски 2011 (Раковски) - Ямбол 1915 (Ямбол)              - 

                           XVIII кръг

24 февруари 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Ямбол 1915 (Ямбол)               - 
Раковски 2011 (Раковски) - Борислав 2009 (Първомай)        - 
Карнобат (Карнобат) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Арда (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)             - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Тунджа 2006 (Ягода)                  - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)        - 
Гигант (Съединение) - Миньор (Раднево)                     - 
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)           - 
Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково)                         - 

                           XIX кръг

3 март 2018, събота:
Атлетик (Куклен) - Верея II (Стара Загора)                 - 
Сокол (Марково) - Розова долина (Казанлък)                 - 
Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение)                - 
Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)        - 
Левски (Карлово) - Евроколеж (Пловдив)                     - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Арда (Кърджали)                      - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Карнобат (Карнобат)         - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)      - 
Борислав 2009 (Първомай) - Ямбол 1915 (Ямбол)              - 

                           XX кръг

10 март 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Борислав 2009 (Първомай)         - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Асеновец 2005 (Асеновград)            - 
Раковски 2011 (Раковски) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Карнобат (Карнобат) - Тунджа 2006 (Ягода)                  - 
Арда (Кърджали) - Левски (Карлово)                         - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Миньор (Раднево)                     - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Загорец (Нова Загора)           - 
Гигант (Съединение) - Сокол (Марково)                      - 
Розова долина (Казанлък) - Атлетик (Куклен)                - 

                           XXI кръг

17 март 2018, събота:
Розова долина (Казанлък) - Верея II (Стара Загора)         - 
Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение)                     - 
Сокол (Марково) - Димитровград 1947 (Димитровград)         - 
Загорец (Нова Загора) - Евроколеж (Пловдив)                - 
Миньор (Раднево) - Арда (Кърджали)                         - 
Левски (Карлово) - Карнобат (Карнобат)                     - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Раковски 2011 (Раковски)             - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Ямбол 1915 (Ямбол)          - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай)      - 

                           XXII кръг

24 март 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)       - 
Борислав 2009 (Първомай) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Тунджа 2006 (Ягода)                   - 
Раковски 2011 (Раковски) - Левски (Карлово)                - 
Карнобат (Карнобат) - Миньор (Раднево)                     - 
Арда (Кърджали) - Загорец (Нова Загора)                    - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Сокол (Марково)                      - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Атлетик (Куклен)        - 
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)             - 

                           XXIII кръг

31 март 2018, събота:
Гигант (Съединение) - Верея II (Стара Загора)              - 
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)        - 
Атлетик (Куклен) - Евроколеж (Пловдив)                     - 
Сокол (Марково) - Арда (Кърджали)                          - 
Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат)                - 
Миньор (Раднево) - Раковски 2011 (Раковски)                - 
Левски (Карлово) - Ямбол 1915 (Ямбол)                      - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Борислав 2009 (Първомай)             - 
Свиленград 1921 (Свил) - Асеновец 2005 (Асеновград)        - 

                           XXIV кръг

4 април 2018, сряда:
Верея II (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)     - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Тунджа 2006 (Ягода)           - 
Борислав 2009 (Първомай) - Левски (Карлово)                - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Миньор (Раднево)                      - 
Раковски 2011 (Раковски) - Загорец (Нова Загора)           - 
Карнобат (Карнобат) - Сокол (Марково)                      - 
Арда (Кърджали) - Атлетик (Куклен)                         - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)             - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)     - 

                           XXV кръг

7 април 2018, събота:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Верея II (Стара Загора)         - 
Гигант (Съединение) - Евроколеж (Пловдив)                  - 
Розова долина (Казанлък) - Арда (Кърджали)                 - 
Атлетик (Куклен) - Карнобат (Карнобат)                     - 
Сокол (Марково) - Раковски 2011 (Раковски)                 - 
Загорец (Нова Загора) - Ямбол 1915 (Ямбол)                 - 
Миньор (Раднево) - Борислав 2009 (Първомай)                - 
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Свиленград 1921 (Свиленград)         - 

                           XXVI кръг

14 април 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)              - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски (Карлово)            - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Миньор (Раднево)              - 
Борислав 2009 (Първомай) - Загорец (Нова Загора)           - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Сокол (Марково)                       - 
Раковски 2011 (Раковски) - Атлетик (Куклен)                - 
Карнобат (Карнобат) - Розова долина (Казанлък)             - 
Арда (Кърджали) - Гигант (Съединение)                      - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)     - 

                           XXVII кръг

21 април 2018, събота:
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Верея II (Стара Загора)              - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда (Кърджали)         - 
Гигант (Съединение) - Карнобат (Карнобат)                  - 
Розова долина (Казанлък) - Раковски 2011 (Раковски)        - 
Атлетик (Куклен) - Ямбол 1915 (Ямбол)                      - 
Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай)                 - 
Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)         - 
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)            - 
Левски (Карлово) - Тунджа 2006 (Ягода)                     - 

                           XXVIII кръг

28 април 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Левски (Карлово)                 - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Миньор (Раднево)                     - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора)       - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково)               - 
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)                - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък)              - 
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)             - 
Карнобат (Карнобат) - Димитровград 1947 (Димитровград)     - 
Арда (Кърджали) - Евроколеж (Пловдив)                      - 

                           XXIX кръг

5 май 2018, събота:
Арда (Кърджали) - Верея II (Стара Загора)                  - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)                  - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Раковски 2011 (Раковски)        - 
Гигант (Съединение) - Ямбол 1915 (Ямбол)                   - 
Розова долина (Казанлък) - Борислав 2009 (Първомай)        - 
Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 
Сокол (Марково) - Свиленград 1921 (Свиленград)             - 
Загорец (Нова Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)                - 
Миньор (Раднево) - Левски (Карлово)                        - 

                           XXX кръг

12 май 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                 - 
Левски (Карлово) - Загорец (Нова Загора)                   - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Сокол (Марково)                      - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Атлетик (Куклен)            - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)      - 
Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)             - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Димитровград 1947 (Димитровград)      - 
Раковски 2011 (Раковски) - Евроколеж (Пловдив)             - 
Карнобат (Карнобат) - Арда (Кърджали)                      - 

                           XXXI кръг

16 май 2018, сряда:
Карнобат (Карнобат) - Верея II (Стара Загора)              - 
Арда (Кърджали) - Раковски 2011 (Раковски)                 - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Ямбол 1915 (Ямбол)                   - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Борислав 2009 (Първомай)        - 
Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Атлетик (Куклен) - Тунджа 2006 (Ягода)                     - 
Сокол (Марково) - Левски (Карлово)                         - 
Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                   - 

                           XXXII кръг

19 май 2018, събота:
Верея II (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)            - 
Миньор (Раднево) - Сокол (Марково)                         - 
Левски (Карлово) - Атлетик (Куклен)                        - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Розова долина (Казанлък)             - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Гигант (Съединение)         - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)      - 
Борислав 2009 (Първомай) - Евроколеж (Пловдив)             - 
Източник: Gustosport