Литекс се изскачи до седмо място във Втора лига след 1:0 над Несебър

Публикувана 05.11.2017
ВТОРА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА
14-и кръг - резултати, голмайстори, класиране, програма:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Монтана 1921                1:0 (1:0)   
1:0 Жоао Пауло 37'
Струмска слава 1927 (Радомир) - Поморие                   1:2 (0:1)  
0:1 Бекир Расим 1', 1:1 Стоян Георгиев 67', 1:2 Живко Петков 75'
Локомотив (Горна Оряховица) - Черноморец (Балчик)         3:0 (1:0)   
1:0 Аристот Н'Донгала 20', 2:0 Мариян Иванов 60', 3:0 Деян Христов 81'
Царско село 2015 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       5:1 (3:0)   
2:0 Светослав Диков 3',17'; 3:0 Димитър Петков 19', 4:0 Павел Петков 51',4:1 Цветан Филипов 60', 5:1 Галин Минков 82'
Ботев (Гълъбово) - Марица 1921 (Пловдив)                  1:1 (1:1)  
1:0 Илиян Капитанов 16', 1:1 Венцислав Гюзелев 43'
Ботев (Враца) - Оборище (Панагюрище)                      1:0 (0:0) 
1:0 Спас Георгиев 78'-дузпа
Созопол - Локомотив 1929 (София)                          0:0
Литекс (Ловеч) - Несебър                                  1:0 (0:0)
1:0 - Искрен Писаров (78) 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Враца)                      14    9   3   2   19:10   30       
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 2. Царско село 2015 (София)           14    8   4   2   27:13   28       
 3. Локомотив 1929 (София)             14    8   3   3   24:12   27       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
 4. Монтана 1921                       14    7   2   5   21:11   23    
 5. Локомотив (Горна Оряховица)        14    6   4   4   25:22   22     [1 0 0  3:0  3]
 6. Черноморец (Балчик)                14    6   4   4   18:16   22     [0 0 1  0:3  0]
 7. Литекс (Ловеч)                     14    6   3   5   15:15   21     [1 0 0  1:0  3]
 8. Оборище (Панагюрище)               14    6   3   5   14:10   21     [0 0 1  0:3  0]
 9. Несебър                            14    6   2   6   22:21   20       
10. Лудогорец 1945 II (Разград)        14    5   4   5   20:21   19       
11. Поморие                            14    4   6   4   18:16   18     [0 1 0  0:0  1]
12. Ботев (Гълъбово)                   14    4   6   4   15:17   18     [0 1 0  0:0  1]
---------------------------------------------------------------------------------------------
13. Марица 1921 (Пловдив)              14    5   2   7   18:23   17 
14. Струмска слава 1927 (Радомир)      14    4   0  10   16:26   12    
15. Созопол (Созопол)                  14    2   3   9   10:24    9       
16. Нефтохимик 1962 (Бургас)           14    1   1  12    8:33    4    
XV кръг
18 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Струмска слава 1927 (Радомир)       - 
Локомотив 1929 (София) - Ботев (Гълъбово)                  - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)               - 
Черноморец (Балчик) - Царско село 2015 (София)             - 
Несебър (Несебър) - Локомотив (Горна Оряховица)            - 
19 ноември 2017, неделя, 12:30 ч:
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                     -  /пряко по Диема спорт/ 
19 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Лудогорец 1945 II (Разград)        - 
в Бургас, ст."Лазур": *
Поморие (Поморие) - Литекс (Ловеч)                         - 
* - в Бургас заради подмяна на тревното покритие на Градски стадион в
    Поморие.

                           XVI кръг

25 ноември 2017, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч)             - 
в Бургас, ст."Лазур": *
Поморие (Поморие) - Локомотив (Горна Оряховица)            - 
* - в Бургас заради подмяна на тревното покритие на Градски стадион в
    Поморие.
Несебър (Несебър) - Царско село 2015 (София)               - 
Черноморец (Балчик) - Созопол (Созопол)                    - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Гълъбово)                - 
Локомотив 1929 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)       - 
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Враца)                      - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Оборище (Панагюрище)              - 

                           XVII кръг

2 декември 2017, събота:
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
Оборище (Панагюрище) - Марица 1921 (Пловдив)               - 
Ботев (Враца) - Локомотив 1929 (София)                     - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - 
Ботев (Гълъбово) - Черноморец (Балчик)                     - 
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                      - 
Царско село 2015 (София) - Поморие (Поморие)               - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)               - 

                           XVIII кръг

24 февруари 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Локомотив (Горна Оряховица)    - 
Литекс (Ловеч) - Царско село 2015 (София)                  - 
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                      - 
Несебър (Несебър) - Ботев (Гълъбово)                       - 
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1945 II (Разград)          - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Враца)                   - 
Локомотив 1929 (София) - Оборище (Панагюрище)              - 
Марица 1921 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)             - 

                           XIX кръг

3 март 2018, събота:
Марица 1921 (Пловдив) - Струмска слава 1927 (Радомир)      - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1929 (София)            - 
Оборище (Панагюрище) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Ботев (Враца) - Черноморец (Балчик)                        - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Несебър (Несебър)            - 
Ботев (Гълъбово) - Поморие (Поморие)                       - 
Созопол (Созопол) - Литекс (Ловеч)                         - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)     - 

                           XX кръг

10 март 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Царско село 2015 (София)       - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Созопол (Созопол)            - 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Гълъбово)                          - 
Поморие (Поморие) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Несебър (Несебър) - Ботев (Враца)                          - 
Черноморец (Балчик) - Оборище (Панагюрище)                 - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Локомотив 1929 (София) - Марица 1921 (Пловдив)             - 

                           XXI кръг

17 март 2018, събота:
Локомотив 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
Марица 1921 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец (Балчик)               - 
Оборище (Панагюрище) - Несебър (Несебър)                   - 
Ботев (Враца) - Поморие (Поморие)                          - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Литекс (Ловеч)               - 
Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Горна Оряховица)             - 
Созопол (Созопол) - Царско село 2015 (София)               - 

                           XXII кръг

31 март 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Созопол (Созопол)          - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Гълъбово)                - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 II (Разград)  - 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                             - 
Поморие (Поморие) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Несебър (Несебър) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Черноморец (Балчик) - Марица 1921 (Пловдив)                - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1929 (София)          - 

                           XXIII кръг

7 април 2018, събота:
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Струмска слава 1927 (Рад)       - 
Локомотив 1929 (София) - Черноморец (Балчик)               - 
Марица 1921 (Пловдив) - Несебър (Несебър)                  - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Поморие (Поморие)                 - 
Оборище (Панагюрище) - Литекс (Ловеч)                      - 
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)                - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Царско село 2015 (София)     - 
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол)                       - 

                           XXIV кръг

14 април 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев (Гълъбово)           - 
Созопол (Созопол) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца)                   - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Оборище (Панагюрище)         - 
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                    - 
Поморие (Поморие) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 
Несебър (Несебър) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Черноморец (Балчик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             - 

                           XXV кръг

18 април 2018, сряда:
Черноморец (Балчик) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)               - 
Локомотив 1929 (София) - Поморие (Поморие)                 - 
Марица 1921 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                     - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)       - 
Оборище (Панагюрище) - Царско село 2015 (София)            - 
Ботев (Враца) - Созопол (Созопол)                          - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Гълъбово)             - 

                           XXVI кръг

21 април 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Лудогорец 1945 II (Разград)    - 
Ботев (Гълъбово) - Ботев (Враца)                           - 
Созопол (Созопол) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Царско село 2015 (София) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Марица 1921 (Пловдив)        - 
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1929 (София)                    - 
Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Несебър (Несебър) - Черноморец (Балчик)                    - 

                           XXVII кръг

28 април 2018, събота:
Несебър (Несебър) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Черноморец (Балчик) - Поморие (Поморие)                    - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Литекс (Ловеч)                  - 
Локомотив 1929 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)       - 
Марица 1921 (Пловдив) - Царско село 2015 (София)           - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Созопол (Созопол)                 - 
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Гълъбово)                    - 
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 II (Разград)                - 

                           XXVIII кръг

5 май 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев (Враца)              - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Оборище (Панагюрище)         - 
Ботев (Гълъбово) - Монтана 1921 (Монтана)                  - 
Созопол (Созопол) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - 
Литекс (Ловеч) - Черноморец (Балчик)                       - 
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                      - 

                           XXIX кръг

12 май 2018, събота:
Поморие (Поморие) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Несебър (Несебър) - Литекс (Ловеч)                         - 
Черноморец (Балчик) - Локомотив (Горна Оряховица)          - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Царско село 2015 (София)        - 
Локомотив 1929 (София) - Созопол (Созопол)                 - 
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)                   - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 II (Разград)       - 
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Враца)                       - 

                           XXX кръг

19 май 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Оборище (Панагюрище)       - 
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                     - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Марица 1921 (Пловдив)        - 
Ботев (Гълъбово) - Локомотив 1929 (София)                  - 
Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Царско село 2015 (София) - Черноморец (Балчик)             - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Несебър (Несебър)            - 
Литекс (Ловеч) - Поморие (Поморие)                         - 

 
Източник: Gustosport