Ботев (Враца) излъга Монтана с 1:0 като гост и дръпна с 4 точки пред преследвачите

Публикувана 19.11.2017
ВТОРА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА
15-и кръг - резултати, голмайстори, класиране, програма:
Черноморец (Балчик) - Царско село 2015 (София)            1:1 (1:0) *   
1:0 Цветан Илиев 13', 1:1 Павел Петков 72'-дузпа; мачът започва с 37' закъснение, в 14:37 ч.
Оборище (Панагюрище) - Струмска слава 1927 (Радомир)      1:1 (1:0)   
1:0 Фернандо Енрике 39', 1:1 Александър Аспарухов 78'
Локомотив 1929 (София) - Ботев (Гълъбово)                 1:1 (0:0)   
1:0 Мартин Станкев 55', 1:1 Реджеб Халил 82'
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол                        0:2 (0:2) 
0:2 Кристиян Пешов 16', 0:2 Мустафа Мустафа 26'
Несебър  - Локомотив (Горна Оряховица)                    4:2 (3:1) 
0:1 Георги Чукалов 2', 1:1 Иван Михайлов 19', 2:1 Иван Колев 28', 3:1 Нуретин Пюскюлю 45'+1', 4:1 Иван Колев 66', 4:2 Аристот Н'Донгала 90'+1'
Марица 1921 (Пловдив) - Лудогорец 1945 II (Разград)       3:3 (2:2) 
0:1 Томас Цвятков 9', 1:1 Венцислав Гюзелев 12', 1:2 Ивайло Климентов 31', 2:2 Венцислав Гюзелев 45', 2:3 Мартин Милков 78', 3:3 Рангел Игнатов 86'
в Бургас, ст."Лазур": *
Поморие  - Литекс (Ловеч)                                 1:1 (0:0) 
0:1 Методи Костов 56'-дузпа, 1:1 Любомир Божинов 86'-дузпа; * - в Бургас заради подмяна на тревното покритие на Градски стадион в
    Поморие.
в Монтана, ст."Огоста":
Монтана 1921  - Ботев (Враца)                             0:1 (0:0)   
0:1 Атанас Димитров 65'

                           Класиране:
                                        М    П   Р   З    ГР      Т
 1. Ботев (Враца)                      15   10   3   2   20:10   33       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 2. Царско село 2015 (София)           15    8   5   2   28:14   29       
 3. Локомотив 1929 (София)             15    8   4   3   25:13   28       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  
 4. Черноморец (Балчик)                15    6   5   4   19:17   23        [2 0 0  4:2  6]
 5. Несебър (Несебър)                  15    7   2   6   26:23   23        [1 0 1  5:4  3]
 6. Монтана 1921 (Монтана)             15    7   2   6   21:12   23        [0 0 2  1:4  0]
 7. Литекс (Ловеч)                     15    6   4   5   16:16   22        [1 1 0  2:1  4]
 8. Оборище (Панагюрище)               15    6   4   5   15:11   22        [1 0 1  2:2  3]
 9. Локомотив (Горна Оряховица)        15    6   4   5   27:26   22        [0 1 1  2:3  1]
10. Лудогорец 1945 II (Разград)        15    5   5   5   23:24   20       
11. Поморие (Поморие)                  15    4   7   4   19:17   19        [0 1 0  0:0  1, +2 обща ГР]
12. Ботев (Гълъбово)                   15    4   7   4   16:18   19        [0 1 0  0:0  1, -2 обща ГР]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. Марица 1921 (Пловдив)              15    5   3   7   21:26   18
14. Струмска слава 1927 (Радомир)      15    4   1  10   17:27   13   
15. Созопол (Созопол)                  15    3   3   9   12:24   12       
16. Нефтохимик 1962 (Бургас)           15    1   1  13    8:35    4   
 XVI кръг

25 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч)             - 
в Бургас, ст."Лазур": *
Поморие (Поморие) - Локомотив (Горна Оряховица)            - 
* - в Бургас заради подмяна на тревното покритие на Градски стадион в
    Поморие.
Черноморец (Балчик) - Созопол (Созопол)                    - 
Локомотив 1929 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)       - 
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Враца)                      - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Оборище (Панагюрище)              - 
26 ноември 2017, неделя, 13:00 ч:
Несебър (Несебър) - Царско село 2015 (София)               -  /пряко по Диема спорт/ 
26 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Гълъбово)                - 

                           XVII кръг

2 декември 2017, събота, 13:00 ч:
Ботев (Враца) - Локомотив 1929 (София)                     -  /пряко по Диема спорт/ 
2 декември 2017, събота, 14:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Марица 1921 (Пловдив)               - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - 
Ботев (Гълъбово) - Черноморец (Балчик)                     - 
Царско село 2015 (София) - Поморие (Поморие)               - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)               - 
2 декември 2017, събота, 15:00 ч:
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                      - 
3 декември 2017, неделя, 14:00 ч:
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 

                           XVIII кръг

24 февруари 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Локомотив (Горна Оряховица)    - 
Литекс (Ловеч) - Царско село 2015 (София)                  - 
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                      - 
Несебър (Несебър) - Ботев (Гълъбово)                       - 
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1945 II (Разград)          - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Враца)                   - 
Локомотив 1929 (София) - Оборище (Панагюрище)              - 
Марица 1921 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)             - 

                           XIX кръг

3 март 2018, събота:
Марица 1921 (Пловдив) - Струмска слава 1927 (Радомир)      - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1929 (София)            - 
Оборище (Панагюрище) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Ботев (Враца) - Черноморец (Балчик)                        - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Несебър (Несебър)            - 
Ботев (Гълъбово) - Поморие (Поморие)                       - 
Созопол (Созопол) - Литекс (Ловеч)                         - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)     - 

                           XX кръг

10 март 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Царско село 2015 (София)       - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Созопол (Созопол)            - 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Гълъбово)                          - 
Поморие (Поморие) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Несебър (Несебър) - Ботев (Враца)                          - 
Черноморец (Балчик) - Оборище (Панагюрище)                 - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Локомотив 1929 (София) - Марица 1921 (Пловдив)             - 

                           XXI кръг

17 март 2018, събота:
Локомотив 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
Марица 1921 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец (Балчик)               - 
Оборище (Панагюрище) - Несебър (Несебър)                   - 
Ботев (Враца) - Поморие (Поморие)                          - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Литекс (Ловеч)               - 
Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Горна Оряховица)             - 
Созопол (Созопол) - Царско село 2015 (София)               - 

                           XXII кръг

31 март 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Созопол (Созопол)          - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Гълъбово)                - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 II (Разград)  - 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                             - 
Поморие (Поморие) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Несебър (Несебър) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Черноморец (Балчик) - Марица 1921 (Пловдив)                - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1929 (София)          - 

                           XXIII кръг

7 април 2018, събота:
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Струмска слава 1927 (Рад)       - 
Локомотив 1929 (София) - Черноморец (Балчик)               - 
Марица 1921 (Пловдив) - Несебър (Несебър)                  - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Поморие (Поморие)                 - 
Оборище (Панагюрище) - Литекс (Ловеч)                      - 
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)                - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Царско село 2015 (София)     - 
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол)                       - 

                           XXIV кръг

14 април 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев (Гълъбово)           - 
Созопол (Созопол) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца)                   - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Оборище (Панагюрище)         - 
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                    - 
Поморие (Поморие) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 
Несебър (Несебър) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Черноморец (Балчик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             - 

                           XXV кръг

18 април 2018, сряда:
Черноморец (Балчик) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)               - 
Локомотив 1929 (София) - Поморие (Поморие)                 - 
Марица 1921 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                     - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)       - 
Оборище (Панагюрище) - Царско село 2015 (София)            - 
Ботев (Враца) - Созопол (Созопол)                          - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Гълъбово)             - 

                           XXVI кръг

21 април 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Лудогорец 1945 II (Разград)    - 
Ботев (Гълъбово) - Ботев (Враца)                           - 
Созопол (Созопол) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Царско село 2015 (София) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Марица 1921 (Пловдив)        - 
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1929 (София)                    - 
Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Несебър (Несебър) - Черноморец (Балчик)                    - 

                           XXVII кръг

28 април 2018, събота:
Несебър (Несебър) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Черноморец (Балчик) - Поморие (Поморие)                    - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Литекс (Ловеч)                  - 
Локомотив 1929 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)       - 
Марица 1921 (Пловдив) - Царско село 2015 (София)           - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Созопол (Созопол)                 - 
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Гълъбово)                    - 
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 II (Разград)                - 

                           XXVIII кръг

5 май 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев (Враца)              - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Оборище (Панагюрище)         - 
Ботев (Гълъбово) - Монтана 1921 (Монтана)                  - 
Созопол (Созопол) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - 
Литекс (Ловеч) - Черноморец (Балчик)                       - 
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                      - 

                           XXIX кръг

12 май 2018, събота:
Поморие (Поморие) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Несебър (Несебър) - Литекс (Ловеч)                         - 
Черноморец (Балчик) - Локомотив (Горна Оряховица)          - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Царско село 2015 (София)        - 
Локомотив 1929 (София) - Созопол (Созопол)                 - 
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)                   - 
в Чипровци, ст."Кипровец":
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 II (Разград)       - 
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Враца)                       - 

                           XXX кръг

19 май 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Оборище (Панагюрище)       - 
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                     - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Марица 1921 (Пловдив)        - 
Ботев (Гълъбово) - Локомотив 1929 (София)                  - 
Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Царско село 2015 (София) - Черноморец (Балчик)             - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Несебър (Несебър)            - 
Литекс (Ловеч) - Поморие (Поморие)                         - 

Източник: Gustosport