Монтана се издъни у дома срещу Струмска слава

Публикувана 02.12.2017
ВТОРА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА
17-и кръг - резултати, голмайстори, класиране, програма:
Монтана 1921  - Струмска слава 1927 (Радомир)             1:1 
2 декември, събота, 13:00 ч:
Ботев (Враца) - Локомотив 1929 (София)                     -  /пряко по Диема спорт/ 
2 декември, събота, 14:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Марица 1921 (Пловдив)               - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - 
Ботев (Гълъбово) - Черноморец (Балчик)                     - 
Царско село 2015 (София) - Поморие                - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)               - 
2 декември 2017, събота, 15:00 ч:
Созопол - Несебър       
                           Класиране:
                                        М    П   Р   З    ГР      Т
 1. Ботев (Враца)                      16   10   4   2   21:11   34       
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 2. Царско село 2015 (София)           16    9   5   2   31:16   32       
 3. Локомотив 1929 (София)             16    9   4   3   26:13   31       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
 4. Монтана 1921                       17    8   3   6   24:13   27    
 5. Черноморец (Балчик)                16    6   6   4   20:18   24    
 6. Несебър                            16    7   2   7   28:26   23       
 7. Поморие                            16    5   7   4   21:18   22        [1 3 0  4:3  6]
 8. Литекс (Ловеч)                     16    6   4   6   16:17   22        [1 2 0  3:2  5]
 9. Оборище (Панагюрище)               16    6   4   6   15:13   22        [1 1 1  2:2  4]
10. Локомотив (Горна Оряховица)        16    6   4   6   28:28   22        [0 2 2  4:6  2]
11. Лудогорец 1945 II (Разград)        16    5   5   6   23:25   20       
12. Марица 1921 (Пловдив)              16    5   4   7   22:27   19        [0 1 0  1:1  1, 1 гол на чужд терен]
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. Ботев (Гълъбово)                   15    4   7   4   16:18   19        [0 1 0  1:1  1, 0 гола на чужд терен]
14. Струмска слава 1927 (Радомир)      17    5   2  10   19:28   17   
15. Созопол                            16    3   4   9   13:25   13       
16. Нефтохимик 1962 (Бургас)           15    1   1  13    8:35    4  
Програма за 18-ия кръг
24 февруари 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Локомотив (Горна Оряховица)    - 
Литекс (Ловеч) - Царско село 2015 (София)                  - 
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                      - 
Несебър (Несебър) - Ботев (Гълъбово)                       - 
на неутрален терен: *
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1945 II (Разград)          - 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Черноморец.
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Враца)                   - 
Локомотив 1929 (София) - Оборище (Панагюрище)              - 
Марица 1921 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)             - 

                           XIX кръг

3 март 2018, събота:
Марица 1921 (Пловдив) - Струмска слава 1927 (Радомир)      - 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1929 (София)            - 
Оборище (Панагюрище) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Ботев (Враца) - Черноморец (Балчик)                        - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Несебър (Несебър)            - 
Ботев (Гълъбово) - Поморие (Поморие)                       - 
Созопол (Созопол) - Литекс (Ловеч)                         - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)     - 

                           XX кръг

10 март 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Царско село 2015 (София)       - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Созопол (Созопол)            - 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Гълъбово)                          - 
Поморие (Поморие) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Несебър (Несебър) - Ботев (Враца)                          - 
Черноморец (Балчик) - Оборище (Панагюрище)                 - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Локомотив 1929 (София) - Марица 1921 (Пловдив)             - 

                           XXI кръг

17 март 2018, събота:
Локомотив 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
Марица 1921 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           - 
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец (Балчик)               - 
Оборище (Панагюрище) - Несебър (Несебър)                   - 
Ботев (Враца) - Поморие (Поморие)                          - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Литекс (Ловеч)               - 
Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Горна Оряховица)             - 
Созопол (Созопол) - Царско село 2015 (София)               - 

                           XXII кръг

31 март 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Созопол (Созопол)          - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Гълъбово)                - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 II (Разград)  - 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                             - 
Поморие (Поморие) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Несебър (Несебър) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
Черноморец (Балчик) - Марица 1921 (Пловдив)                - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1929 (София)          - 

                           XXIII кръг

7 април 2018, събота:
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Струмска слава 1927 (Рад)       - 
Локомотив 1929 (София) - Черноморец (Балчик)               - 
Марица 1921 (Пловдив) - Несебър (Несебър)                  - 
Монтана 1921 (Монтана) - Поморие (Поморие)                 - 
Оборище (Панагюрище) - Литекс (Ловеч)                      - 
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)                - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Царско село 2015 (София)     - 
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол)                       - 

                           XXIV кръг

14 април 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев (Гълъбово)           - 
Созопол (Созопол) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца)                   - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Оборище (Панагюрище)         - 
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                    - 
Поморие (Поморие) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 
Несебър (Несебър) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Черноморец (Балчик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)             - 

                           XXV кръг

18 април 2018, сряда:
Черноморец (Балчик) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)               - 
Локомотив 1929 (София) - Поморие (Поморие)                 - 
Марица 1921 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                     - 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)       - 
Оборище (Панагюрище) - Царско село 2015 (София)            - 
Ботев (Враца) - Созопол (Созопол)                          - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Гълъбово)             - 

                           XXVI кръг

21 април 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Рад) - Лудогорец 1945 II (Разград)    - 
Ботев (Гълъбово) - Ботев (Враца)                           - 
Созопол (Созопол) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Царско село 2015 (София) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Марица 1921 (Пловдив)        - 
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1929 (София)                    - 
Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Несебър (Несебър) - Черноморец (Балчик)                    - 

                           XXVII кръг

28 април 2018, събота:
Несебър (Несебър) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Черноморец (Балчик) - Поморие (Поморие)                    - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Литекс (Ловеч)                  - 
Локомотив 1929 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)       - 
Марица 1921 (Пловдив) - Царско село 2015 (София)           - 
Монтана 1921 (Монтана) - Созопол (Созопол)                 - 
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Гълъбово)                    - 
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 II (Разград)                - 

                           XXVIII кръг

5 май 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев (Враца)              - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Оборище (Панагюрище)         - 
Ботев (Гълъбово) - Монтана 1921 (Монтана)                  - 
Созопол (Созопол) - Марица 1921 (Пловдив)                  - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)          - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - 
Литекс (Ловеч) - Черноморец (Балчик)                       - 
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                      - 

                           XXIX кръг

12 май 2018, събота:
Поморие (Поморие) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Несебър (Несебър) - Литекс (Ловеч)                         - 
Черноморец (Балчик) - Локомотив (Горна Оряховица)          - 
в Българово, Градски стадион:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Царско село 2015 (София)        - 
Локомотив 1929 (София) - Созопол (Созопол)                 - 
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)                   - 
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 II (Разград)       - 
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Враца)                       - 

                           XXX кръг

19 май 2018, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Оборище (Панагюрище)       - 
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                     - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Марица 1921 (Пловдив)        - 
Ботев (Гълъбово) - Локомотив 1929 (София)                  - 
Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Царско село 2015 (София) - Черноморец (Балчик)             - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Несебър (Несебър)            - 
Литекс (Ловеч) - Поморие (Поморие)                         
Източник: Gustosport