Локо (Пд) приключи 2017-а без победа при Бруно Акрапович

Публикувана 10.12.2017
ПЪРВА ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИГА
20-и кръг - резултати, голмайстори, класиране, програма:
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Черно море (Варна)                     2:1 (1:0)
1:0 - Мартин Тошев (34), 1:1 - Георги Илиев (52), 2:1 - Мартин Тошев (67) 
Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)                 3:0 (2:0)
1:0 - Серкан Юсеин (8), 2:0 - Дуде Ндонгала (26), 3:0 - Цветомир Панов (50)
Славия 1913 (София) - Левски (София) 1:1 (0:1)
0:1 - Серджиу Буш (17), 1:1 - Андреа Христов (82)
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)               2:2 (0:0)
1:0 - Юлиян Ненов (46), 2:0 - Мирослав Будинов (52), 2:1 - Веселин Марчев (60), 2:2 - Халед Аяри 
(88)
10 декември 2017, неделя, 15:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Витоша (Бистрица)                   -  /пряко по Диема/ 
10 декември 2017, неделя, 17:00 ч:
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                        -  /пряко по Диема спорт/ 
11 декември 2017, понеделник, 17:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград)             -  /пряко по Диема спорт/ 

                                                                       Класиране:
                                               Класиране
                                       М    П   Р   З    ГР      Т
 1. Лудогорец 1945 (Разград)           19   14   3   2   37:10   45    
 2. ЦСКА (София)                       19   13   5   1   41:12   44    
 3. Левски (София)                     20   11   6   3   28:9    39    
 4. Берое (Стара Загора)               19    9   7   3   25:15   34      
 5. Верея (Стара Загора)               19    9   3   7   20:20   30   
 6. Ботев (Пловдив)                    20    8   8   4   33:23   32  
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
 7. Черно море (Варна)                 20    7   4   9   19:20   25    
 8. Славия 1913 (София)                20    6   6   8   27:29   24
 9. Септември (София)                  20    7   2  11   16:33   23
10. Локомотив 1926 (Пловдив)           20    6   5   9   18:31   23
11. Пирин (Благоевград)                19    4   7   8   16:20   19    
12. Етър ВТ (Велико Търново)           20    4   6  10   17:30   18 
13. Дунав 2010 (Русе)                  20    3   6  11   13:30   15    
14. Витоша (Бистрица)                  19    0   4  15    9:43    4                                        
 
Голмайстори: 
14 гола: Фернандо Каранга (ЦСКА (София).

9 гола: Фернандо Виана (Ботев-Пловдив), Клаудиу Кешерю (Лудогорец-1945-Разград).

8 гола: Педро Еуженио (Берое-Стара Загора),

7 гола:  Марселиньо (Лудогорец 1945-Разград), Върджил Мисиджан (Лудогорец 1945-Разград), Мартин Камбуров (Берое-Стара Загора), Давид Яблонски (Левски-София), Тиаго Родригеш (ЦСКА-София), Ивайло Димитров (Славия 1913-София).

6 гола:  Мирослав Будинов (Дунав-Русе), Жуниор Мапуку (Левски-София), Станислав Костов (Пирин-Благоевград), Тодор Неделев (Ботев-Пловдив), Алиун Самб Бадара (Етър ВТ - Велико Търново), Борис Галчев (Септември-София).

5 гола: Серджиу Буш (Левски-София), Мартин Тошев (Септември-София), Кирил Десподов (ЦСКА-София), Димо Бакалов (Локомотив 1926-Пловдив), Иван Минчев (Славия 1913-София), Лъчезар Балтанов (Ботев Пловдив), Стивън Петков (Ботев-Пловдив), Мариян Огнянов (Черно море-Варна), Георги Андонов (Верея-Стара Загора).

4 гола: Галин Иванов (Славия 1913-София), Крис Гади (Септември-София), Джоди Лукоки (Лудогорец 1945-Разград), Григор Долапчиев (Витоша (Бистрица).

3 гола: Веселин Марчев (Локомотив 1926-Пд), Юлиян Ненов (Дунав-Русе), Дуде Ндонгала (Ботев-Пловдив, Георги Илиев (Черно море-Варна), Васил Панайотов (Левски-София), Жорди Гомес (Левски-София), Густаво Кампаняро (Лудогорец 1945-Разград), Жуниор Жуниньо Кишада (Лудогорец 1945-Разград), Васил Шопов (Дунав-Русе), Венцислав Бенгюзов (Верея-Стара Загора), Валери Домовчийски (Верея-Стара Загора), Мехди Фенуш (Верея-Стара Загора), Иван Петков (Етър ВТ-Велико Търново).

2 гола: Андреа Христов (Славия 1913-София), Калоян Кръстев (Славия 1913-София), Симеон Райков (Локомотив 1926-Пловдив), Дино Мартинович (Локомотив 1926-Пловдив), Дани Кики (Локомотив 1926-Пд), Парвизджон Умарбаев (Локомотив 1926-Пловдив), Роман Прохазка (Левски-София), Исмаил Иса (Верея-Стара Загора), Козмин Моци (Лудогорец 1945-Разград), Иван Стоянов (Етър ВТ Велико Търново), Карлос Охене (Берое-Стара Загора), Мартин Райков (Берое-Стара Загора),Вандерсон (Лудогорец 1945-Разград), Орлин Старокин (Черно море-Варна), Георги Божилов (Черно море-Варна), Даниел Пеев (Витоша-Бистрица), Николай Бодуров (ЦСКА-София), Густаво Кулма (ЦСКА-София), Божидар Чорбаджийски (ЦСКА-София), Рубен Пинто (ЦСКА-София), Мартин Тошев (Септември-София),  Димитър Благов (Пирин-Благоевград).

1 гол: Халед Аяри (Локомотив 1926-Пд), Димитър Велковски (Локомотив 1926-Пловдив), Серкан Юсеин (Ботев-Пловдив), Лазар Марин (Ботев-Пловдив), Густаво Афонсо Зауербек (Ботев-Пловдив), Омар Косоко (Ботев-Пловдив),Илиян Йорданов(Верея-Стара Загора), Селим Киркар (Верея-Стара Загора), Осман Балде (Верея-Стара Загора), Аймен Суда (Верея-Стара Загора),Раул Лое (ЦСКА-София), Кевин Меркадо (ЦСКА-София), Кевин Кубемба (ЦСКА-София), Кристиян Малинов (ЦСКА-София), Станислав Манолев (ЦСКА-София),Борислав Цонев (Берое-Стара Загора), Иван Иванов (Берое-Стара Загора), Антон Карачанаков (Берое-Стара Загора), Матеус Леони (Берое - Стара Загора), Серджиу Негруц (Берое-Стара Загора), Ивайло Лазаров (Витоша-Бистрица), Петко Цанков (Витоша-Бистрица), Стефан Христов (Витоша-Бистрица), Румен Сандев (Пирин-Благоевград), Конър Хендерсън (Пирин-Благоевград), Анте Реня (Пирин-Благоевград), Петър Христов (Пирин-Благоевград), Константин Ничев (Пирин-Благоевград), Юлиан Попев (Пирин-Благоевград), Жоао Паоло (Лудогорец 1945-Разград), Натанаел (Лудогорец 1945-Разград), Игор Пластун (Лудогорец 1945-Разград), Абел Анисе (Лудогорец 1945-Разград), Стефан Велев (Славия 1913-София), Емил Мартинов (Славия 1913 - София), Наско Милев (Славия 1913-София), Стефан Велков (Славия 1913-София), Георги Йомов (Славия 1913-София), Владислав Узунов (Славия 1913-София), Ерик Почански (Етър ВТ - Велико Търново), Сашо Александров (Етър ВТ - Велико Търново), Цветомир Тодоров (Етър ВТ (Велико Търново), Антон Огнянов (Черно море-Варна), Марек Кузма (Черно море-Варна), Атанас Зехиров (Черно море-Варна),  Ондржей Сукуп (Черно море-Варна), Цветелин Чунчуков (Черно море-Варна),  Илиас Хасани (Черно море-Варна), Габриел Обертан (Левски-София), Бирсент Карагарен (Дунав-Русе), Антонио Вутов (Левски-София).

 

Автоголове:1 - Матеус Леони (Берое-Стара Загора) в полза на Септември-София, Омар Абуд (Славия 1913-София) в полза на Етър ВТ - Велико Търново, Антониос Стергиакис (Славия 1913-София) в полза на Етър ВТ - Велико Търново, Бирсент Карагарен (Дунав-Русе)в полза на Черно море; Христо Попадийн (Дунав-Русе) в полза на Лудогорец 1945-Разград, Лазар Марин (Ботев-Пловдив)в полза на ЦСКА-София, Румен Трифонов (Септември-София) в полза на Славия 1913-София, Стефан Велков (Славия 1913-София)в полза на Берое, Рубен Пинто (ЦСКА-София)в полза на Етър ВТ-Велико Търново, Кохей Като (Берое-Стара Загора)в полза на ЦСКА-София.

 
 
Програма за 21-вия кръг - 17 февруари 2018, събота:
Верея (Стара Загора) - ЦСКА (София)                        - 
Витоша (Бистрица) - Дунав 2010 (Русе)                      - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград)             - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)             - 
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                           - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София)               - 
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                  - 

                           XXII кръг

24 февруари 2018, събота:
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                          - 
Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Левски (София)                         - 
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                 - 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)             - 
Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     - 
Дунав 2010 (Русе) - Верея (Стара Загора)                   - 

                           XXIII кръг

28 февруари 2018, сряда:
Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)                           - 
Верея (Стара Загора) - Пирин (Благоевград)                 - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)     - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)               - 
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                      - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна)              - 

                           XXIV кръг

3 март 2018, събота:
ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                    - 
Черно море (Варна) - Левски (София)                        - 
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 
Ботев (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         - 
Славия 1913 (София) - Верея (Стара Загора)                 - 
Пирин (Благоевград) - Дунав 2010 (Русе)                    - 

                           XXV кръг

10 март 2018, събота:
Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                         - 
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)                    - 
Верея (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)       - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)            - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)              - 
Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                  - 

                           XXVI кръг

17 март 2018, събота:
ЦСКА (София) - Левски (София)                              - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)              - 
Берое (Стара Загора) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Верея (Стара Загора)                   - 
Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)                        - 
Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград)                  - 
 
Източник: Gustosport