Gustomedia.bg

Пловдивски
спортен портал

събота, 25 май 2024 г.
събота, 25 май 2024 г.
1 / 2
2 / 2

Ботев - Локо на 8 май (сряда) от 18 часа на "Колежа"

Автор: Дамян Василев
Публикувана: четвъртък, 7 февруари 2013 г.

На проведеното на 06.02.2013 година заседание на Спортно-техническата комисия на БФС бе утвърдена програмата за провеждане на пролетния дял от първенството на „А”  и „Б” група, информира официална страница на БФС. Програмата на „А” група по дни и часове е до 22-ри кръг от 23-ти до 30-ти кръг са дадени основни дати и основни часове. Крайната програма от 23-ти до 30-ти кръг ще бъде публикувана след изтегляне на жребия за 1/2 финалите за купа „България” до 10 април 2013 год, уточняват от футболната централа. Програмата от ХХІІІ до ХХХ кръг включително както и датите на 1/2 финалите за купа България ще бъдат публикувани на 10.04.2013 година.

месец март

ХVI кръг – 15.30 часа

01.03/петък/

Славия

-

Ботев Пд

 

ТВ-7

02.03/събота/

ЦСКА

-

Литекс

15.00 ч

ТВ-7

 

Етър 1924

-

Монтана

 

 

 

Ботев Вц

-

Берое

 

 

 

Миньор Пк

-

Пирин ГД

 

 

 

Локомотив Пд

-

Локомотив Сф

 

 

03.03/неделя/

Черн-ц-Бургас

-

Левски

16.00 ч

БНТ

 

Лудогорец

-

Черно море

18.00 ч

ВВТ

 

ХVII кръг – 15.30 часа

09.03 /събота/

Ботев Пд

-

Левски

15.00 ч

ТВ 7

 

Черно море

-

Етър 1924

 

 

 

Монтана

-

Славия

 

 

 

Литекс

-

Локомотив Пд

18.00 ч

НЮЗ 7

10.03/неделя/

Пирин ГД

-

Ботев Вц

 

 

 

Локомотив Сф

-

Миньор Пк

 

 

 

ЦСКА

-

Черно-ц-Бургас

15.45 ч

БНТ

 

Берое

-

Лудогорец

18.00 ч

НЮЗ 7

 

Купа „България” 1/4 финали (1-ви срещи) – 15.30 часа

13.03 /сряда/

Локомотив Сф

-

ЦСКА

 

БНТ

 

Миньор Пк

-

Славия

 

 

 

Берое

-

Пирин ГД

17.30 ч

 

 

Левски

-

Литекс

18.00 ч

БНТ

 

ХVIII кръг- 15.30 часа

15.03 /петък/

Черно-ц-Бургас

-

Ботев Пд

17.00 ч

БНТ

16.03 /събота/

Локомотив Пд

-

ЦСКА

15.00 ч

TV 7

 

Славия

-

Черно море

 

 

 

Ботев Вц

-

Локомотив Сф

 

 

 

Миньор Пк

-

Литекс

 

 

 

Етър 1924

-

Берое

 

 

 

Лудогорец

-

Пирин ГД

18.00 ч

НЮЗ 7

17.03 /неделя/

Левски

-

Монтана

18.00 ч

НЮЗ 7

 

22.03 /петък./

България – Малта       /квалификация СП/

26.03 /вторник./

Дания – България /квалификация  СП /

 

ХІХ кръг – 15.30 часа

30.03/събота/

Черно море

-

Левски

15.00

TV 7

 

Пирин ГД

-

Етър 1924

 

 

 

Литекс

-

Ботев Вц

 

 

 

Берое

-

Славия

18.00

НЮЗ 7

31.03/неделя/

Локомотив Сф

-

Лудогорец

15.45

БНТ

 

Локомотив Пд

-

Черно-ц-Бургас

17.00

 

 

Монтана

-

Ботев Пд

17.00

 

 

ЦСКА

-

Миньор Пк

18.00

НЮЗ 7

 

месец април

Купа „България” 1/4 финали (реванши) – 16.00 часа

03.04 /сряда/

Пирин ГД

-

Берое

 

 

 

Славия

-

Миньор Пк

 

 

 

ЦСКА

-

Локомотив Сф

15.30

БНТ

 

Литекс

-

Левски

18.00

БНТ

 

ХХ кръг – 17.00 часа

06.04/събота/

Ботев Вц

-

ЦСКА

15.00

TV 7

 

Славия

-

Пирин ГД

 

 

 

Етър 1924

-

Локомотив Сф

 

 

 

Миньор Пк

-

Локомотив Пд

 

 

 

Черно-ц-Бургас

-

Монтана

 

 

 

Ботев Пд

-

Черно море

17.00

НЮЗ 7

07.04/неделя/

Левски

-

Берое

16.00

БНТ

 

Лудогорец

-

Литекс

18.00

НЮЗ 7

 

ХХІ кръг – 17.00 часа

10.04/сряда/

Пирин ГД

-

Левски

14.00

БНТ

 

Локомотив Сф

-

Славия

16.00

НЮЗ 7

 

Локомотив Пд

-

Ботев Вц

 

 

 

Черно море

-

Монтана

 

 

 

Миньор Пк

-

Черно-ц-Бургас

 

 

 

Литекс

-

Етър 1924

 

 

 

Берое

-

Ботев Пд

18.00

НЮЗ 7

11.04/четвъртък/

ЦСКА

-

Лудогорец

16.30

TV 7

 

ХХІІ кръг – 17.00 часа

13.04/събота/

Левски

-

Локомотив Сф

15.00

TV 7

14.04/неделя/

Славия

-

Литекс

15.00

БНТ

 

Черно-ц-Бургас

-

Черно море

 

 

 

Монтана

-

Берое

 

 

 

Ботев Пд

-

Пирин ГД

 

 

 

Етър 1924

-

ЦСКА

17.00

НЮЗ 7

 

Ботев Вц

-

Миньор Пк

 

 

15.04/понеделник/

Лудогорец

-

Локомотив Пд

18.00

НЮЗ 7

 

ХХІІІ кръг – 17.00 часа

20.04/събота/

Миньор Пк

-

Лудогорец

 

 

 

Локомотив Сф

-

Ботев Пд

 

 

 

Пирин ГД

-

Монтана

 

 

 

Ботев Вц

-

Черно-ц-Бургас

 

 

 

Локомотив Пд

-

Етър 1924

 

 

 

Литекс

-

Левски

 

 

 

Берое

-

Черно море

 

 

 

ЦСКА

-

Славия

 

 

 

ХХІV кръг - 17.00 часа

27.04/събота/

Левски

-

ЦСКА

 

 

 

Черно море

-

Пирин ГД

 

 

 

Монтана

-

Локомотив Сф

 

 

 

Славия

-

Локомотив Пд

 

 

 

Етър 1924

-

Миньор Пк

 

 

 

Черно-ц-Бургас

-

Берое

 

 

 

Лудогорец

-

Ботев Вц

 

 

 

Ботев Пд

-

Литекс

 

 

 

месец май

XХV кръг – 18.00 часа

04.05/събота/

Локомотив Пд

-

Левски

 

 

 

ЦСКА

-

Ботев Пд

 

 

 

Локомотив Сф

-

Черно море

 

 

 

Ботев Вц

-

Етър 1924

 

 

 

Миньор Пк

-

Славия

 

 

 

Литекс

-

Монтана

 

 

 

Пирин ГД

-

Берое

 

 

 

Лудогорец

-

Черно-ц-Бургас

 

 

 

XХVI кръг – 18.00 часа

08.05/сряда/

Монтана

-

ЦСКА

 

 

 

Черно-ц-Бургас

-

Пирин ГД

 

 

 

Берое

-

Локомотив Сф

 

 

 

Черно море

-

Литекс

 

 

 

Ботев Пд

-

Локомотив Пд

 

 

 

Славия

-

Ботев Вц

 

 

 

Етър 1924

-

Лудогорец

 

 

 

Левски

-

Миньор Пк

 

 

 

XХVII кръг – 18.00 часа

11.05/събота/

Лудогорец

-

Славия

 

 

 

ЦСКА

-

Черно море

 

 

 

Етър 1924

-

Черно-ц-Бургас

 

 

 

Ботев Вц

-

Левски

 

 

 

Миньор Пк

-

Ботев Пд

 

 

 

Локомотив Пд

-

Монтана

 

 

 

Локомотив Сф

-

Пирин ГД

 

 

 

Литекс

-

Берое

 

 

 

15.05 /сряда/      Купа „България”  Финал

 

XХVIII кръг – 18.00 часа

18.05/събота/

Берое

-

ЦСКА

 

 

 

Черно-ц-Бургас

-

Локомотив Сф

 

 

 

Пирин ГД

-

Литекс

 

 

 

Черно море

-

Локомотив Пд

 

 

 

Монтана

-

Миньор Пк

 

 

 

Ботев Пд

-

Ботев Вц

 

 

 

Славия

-

Етър 1924

 

 

 

Левски

-

Лудогорец

 

 

 

ХXIХ кръг – 18.00 часа

22.05/сряда/

Славия

-

Черно-ц-Бургас

 

 

 

Етър 1924

-

Левски

 

 

 

Лудогорец

-

Ботев Пд

 

 

 

Ботев Вц

-

Монтана

 

 

 

Миньор Пк

-

Черно море

 

 

 

Локомотив Пд

-

Берое

 

 

 

ЦСКА

-

Пирин ГД

 

 

 

Литекс

-

Локомотив Сф

 

 

 

XХХ кръг – 18.00 часа

25.05/събота/

Черно-ц-Бургас

-

Литекс

 

 

 

Локомотив Сф

-

ЦСКА

 

 

 

Пирин ГД

-

Локомотив Пд

 

 

 

Берое

-

Миньор Пк

 

 

 

Черно море

-

Ботев Вц

 

 

 

Монтана

-

Лудогорец

 

 

 

Ботев Пд

-

Етър 1924

 

 

 

Левски

-

Славия

Времето
Weather Data Source: weerbericht morgen Plovdiv
Weather for the Following Location: Plovdiv Province map, Bulgaria
Мачовете днес
Ню Йорк Рейнджърс Ню Йорк Рейнджърс  title= 03:10 Ню Йорк Рейнджърс Флорида Пантърс https://winner.bg/statics/uploads/tv/3422.png
Минесота Тимбъруулвс Минесота Тимбъруулвс  title= 03:40 Минесота Тимбъруулвс Далас Маверикс https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Осасуна Осасуна  title= 15:00 Осасуна Виляреал https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Швеция (хокей) Швеция (хокей)  title= 15:20 Швеция (хокей) Чехия (хокей) https://winner.bg/statics/uploads/tv/93.png
Манчестър Сити Манчестър Сити  title= 17:00 Манчестър Сити Манчестър Юнайтед https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Реал Сосиедад Реал Сосиедад  title= 17:15 Реал Сосиедад Атлетико Мадрид https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
БК Рилски спортист БК Рилски спортист  title= 19:00 БК Рилски спортист БК Балкан https://winner.bg/statics/uploads/tv/3423.png
Ювентус Ювентус  title= 19:00 Ювентус Монца https://winner.bg/statics/uploads/tv/3426.png
Канада (хокей) Канада (хокей)  title= 19:20 Канада (хокей) Швейцария (хокей) https://winner.bg/statics/uploads/tv/93.png
Райо Валекано Райо Валекано  title= 19:30 Райо Валекано Атлетик Билбао https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png
Хебър Хебър  title= 20:30 Хебър Етър https://winner.bg/statics/uploads/tv/3419.png
Локомотив София Локомотив София  title= 20:30 Локомотив София Пирин Благоевград https://winner.bg/statics/uploads/tv/3420.png
Ботев Враца Ботев Враца  title= 20:30 Ботев Враца Берое https://winner.bg/statics/uploads/tv/3428.png
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн  title= 21:00 Кайзерслаутерн Байер Леверкузен https://winner.bg/statics/uploads/tv/1498.png
Милан Милан  title= 21:45 Милан Салернитана https://winner.bg/statics/uploads/tv/3426.png
Олимпик Лион Олимпик Лион  title= 22:00 Олимпик Лион ПСЖ https://winner.bg/statics/uploads/tv/3423.png
Реал Мадрид Реал Мадрид  title= 22:00 Реал Мадрид Реал Бетис https://winner.bg/statics/uploads/tv/3427.png