Мъри Стоилов пак се оправда с терена на "Тича" за "никаквата игра" на "канарчетата"
Публикувана: четвъртък, 7 ноември 2013 г.
Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Станимир Стоилов заяви след нулевото равенство с Черно море в първия мач за купата, че основната причина за липсата на положения е лошият терен на стадин "Тича" във Варна. "Турнирен двубой, основната причина е лошият терен. И двата отбора не можаха да покажат никаква игра и нищо смислено. Ако беше добър теренът, двата отбора щяха да играят много по-добре и да има повече ситуации”, каза Мъри пред ТВ7. "Мач повече на изритани топки, на единоборства, без никакъв спортно-технически интерес”, добави Мъри Стоилов. Той очаква "канарчетата" да играят много по-силно на реванша на 17 ноември (неделя) от 13.30 часа на стадион "Христо Ботев" и отборът му да продължи напред на четвъртфиналите.
Източник: Gustosport.bg
| ФК Барселона Баскет | 21:00 | КБ Тенерифе | |||
| Мексико | 22:00 | ЮАР | |||
| Мексико | 22:00 | ЮАР |




