За помощника на Гонзо 0:0 е добър, но и коварен турнирен резултат
Публикувана: четвъртък, 7 ноември 2013 г.
Помощник-треньорът на Черно море (Вн) Емануил Луканов заяви, че нулевото равенство срещу Ботев (Пд) в първия мач от осминафиналите на турнира за Купата на България е добър турнирен резултат и шансовете за класиране в следващата фаза се запазват. Луканов води "зелено-белите" на "Тича" заради наказанието на старши треньора Георги Иванов. "Получи се типичен турнирен двубой. И двата тима всячески се опитаха да се надхитрят. Това обаче не се получи и всичко остава за реванша. 0:0 е коварен турнирен резултат, който може да ни изиграе лоша шега в Пловдив“, коментира Емануил Луканов. "Това не беше най-слабият ни мач. Пак казвам, това е турнирен мач, в който трябваше да подходим мъдро. Наполовина постигнахме целите, които бяхме поставили пред момчетата. Казвам наполовина, защото не допуснахме гол. Не можахме да отбележим, не бяхме агресивни, колкото в последния мач с ЦСКА. Имаше и доста умора в момчетата, както от физическо, така и от психическо естество. Въпреки всичко се борихме и дадохме всичко от себе си. 0:0 е добър турнирен резултат. По-добре 0:0, отколкото 1:1. Този резултат ни оставя шансовете да продължим в следващия кръг. Срещу Ботев (Пловдив) никога не е лесно, независимо къде играеш“, каза още помощник-треньорът на Черно море.
Източник: Gustosport.bg
| ФК Барселона Баскет | 21:00 | КБ Тенерифе | |||
| Мексико | 22:00 | ЮАР | |||
| Мексико | 22:00 | ЮАР |




