Живко Желев: Подходихме с прекалено много респект
Публикувана: сряда, 13 декември 2017 г.
Наставникът на Литекс Живко Желев бе разочарован от загубата на неговия тим от Ботев (Пловдив) за Купата на България. Според специалиста разликата е била доста голяма, а неговите футболисти са подходили с прекалено голямо уважение и предпазливост спрямо съперника. “Видя се, че на този етап разликата е голяма. Ние бяхме твърде респектирани, а на моменти направо изплашени. Не успяхме да задържаме топката, както искахме. Головете през първото време бяха наши грешки. През втората част играхме по-добре до червения картон. Искахме да приемаме противника по-напред, но ранния гол ни спря. Ботев има много класни футболисти. Ние имаме проблеми, когато играем навън. На моменти допускаме детински грешки, които трудно могат да бъдат оправдани. Вероятно младостта и липсата на опит е в основта на това. Все пак мисля, че показахме, че имаме потенциал през годината”, каза Желев.
Източник: Gustosport.bg
| ФК Барселона Баскет | 21:00 | КБ Тенерифе | |||
| Мексико | 22:00 | ЮАР | |||
| Мексико | 22:00 | ЮАР |




