Легенди на Локо Пд и Ботев Пд гледат заедно мача на "Лаута"
Публикувана: сряда, 5 април 2017 г.
Легендите на Локомотив Пловдив Гочо Василев и на Ботев Пловдив Чико Дерменджиев предизвикаха овациите на публиката в централния сектор на стадиона в квартал "Лаута", след като влязоха заедно минути преди началото на четвъртфинала за Купата на България между Локомотив Пловдив и Лудогорец. Двамата се спряха и позволиха да бъдат снимани, след като разбраха, че снимката ще е за сайта Gong.bg. Гочо Василев, по-емоционален, дори започна да се подготвя за снимката. Чико Дерменджиев пък, видимо доволен, че любимият му отбор вече е на полуфинал, очаква евентуално и другият пловдивски тим да се класира за тази фаза на турнира. Двамата си пожелаха пловдивски финал в тазгодишното издание на турнираза Купата на България.
На стадиона е и треньорският щаб на Левски:

Източник: Gong.bg
| Турция | 01:00 | Венецуела | |||
| Белал Мухамад | 01:00 | Габриел Бонфим | |||
| Вегас Голдън Найтс | 03:10 | Каролина Хърикейнс | |||
| Лихтенщайн | 16:00 | Кипър | |||
| Флавио Коболи | 16:10 | Александър Зверев | |||
| Дания | 19:30 | Украйна | |||
| Саски Баскония | 20:00 | Ховентут Бадалона | |||
| Косово | 21:00 | Андора | |||
| Хърватия | 21:45 | Словения | |||
| Гърция | 22:00 | Италия | |||
| Лас Палмас | 22:00 | Малага |




